Zóna v Holešově vítá dva nové investory. Jsou jimi společnosti Baby Group a fgFORTE

4.JPG


Po firmách VAPOL CZ a Plastics, které do Zóny v Holešově vstoupily ke konci roku 2021 a které se chystají ke slavnostnímu zahájení provozu ještě do konce roku, se k řadám investorů přidávají další dvě společnosti – Baby Group a fgFORTE.


Společnost Baby Group působí na českém a slovenském trhu jako výhradní dovozce produktů kojeneckého sortimentu prvotřídní kvality. Hlavní oblastí činnosti společnosti fgFORTE je pak vývoj a výroba solárních baterií, UPS systémů, manipulační techniky a čisticích strojů. Obě firmy v Zóně Holešov zvolily menší parcely kolem 1 ha. Výstavba na větších parcelách o rozloze 2 ha a více bude zahájena až v příštím roce.


Cíle, které má vedení Zóny aktuálně nastaveny, se tedy daří plnit. V případě, kdy by vedení Zóny registrovalo více poptávek po menších pozemcích, bude dělení Zóny upraveno právě s ohledem na četnost požadavků investorů na pozemky menšího rozsahu.


„Z rostoucí výstavby máme u nás ve Strategické průmyslové zóně Holešov velkou radost. Doufáme, že bude zvýšený zájem ze strany investorů pokračovat i v dalších letech a podaří se nám tak obsadit zbývající parcely co nejdříve,“ doplnila Ing. Mgr. Lucie Pluhařová, předsedkyně představenstva.